See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärlmontering och kärlutsättning till flerbostadshus
Beskrivning: Upphandlingen avser personal för montering och demontering av kärl samt utsättning av kärl i flerfamiljshus. Detta för att införa fastighetsnära insamling i den kundkategorin.
Intern identifierare: 2025-00272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000