280858-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Avfallshantering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kross av ris/gren, stubb och returträ
Referensnummer: 2022/168-VMKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90510000 Avfallshantering
II.1.4.
Kort beskrivning