280880-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Simrishamn: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskrift som tjänst
Referensnummer: 21/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utskrift som tjänst för Simrishamns och Skurups kommuner. Upphandlingen ersätter ett utgående avtal som löper ut 31.1.2022.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79500000 Kontorshjälp, 79810000 Tryckning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen