280931-2017 - ResultatSverige-Mellerud: Bränslen
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pellets och/eller Flis.
Referensnummer: UH-2017-24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Bränslepellets och/eller flis för successiva leveranser efter beställning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Bränslepellets
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Flis
Del nr: 2