280948-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Köksutrustning – Kök- och serveringsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKök- och serveringsutrustning
BeskrivningUpphandling av Kök- och serveringsutrustning
Intern identifierareKSKLK 2025/93
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39221100 Köksgeråd, 39221180 Köksredskap, 39240000 Bestick, 39241100 Knivar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000