281098-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Försäkringsupphandling Partille Energi AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörsäkringsupphandling Partille Energi AB
BeskrivningFörsäkringsupphandling för Partille Energi AB avseende Företagsförsäkring
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörsäkringsupphandling Partille Energi AB