28120-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Stödtjänster för system
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för samverkan.
Referensnummer: 062094-2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72253200 Stödtjänster för system
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattning:
Upphandlingen omfattar systemstöd för partnersamverkan.
Försäkringskassan avser att teckna ramavtal/avtal med en leverantörer, under förutsättning att så många leverantörer har gått vidare till utvärdering.