281258-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Reklambyråtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReklambyråtjänster
BeskrivningReklambyråtjänster till Region Dalarna
Intern identifierareRS 2024/112
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSka-krav obligatoriska
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSKA-krav
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelInformation