281279-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Personaltjänster och lönehantering
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förmånsportal.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 27: Övriga tjänster
Sverige. Övriga nordiska länder kan komma att omfattas.
Nuts-kod SE Sverige