281291-2024 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Parkarbetare resurs
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkarbetare resurs
Beskrivning: Parkarbetare resurs till Falu kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80778:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77313000 Parkskötsel