2. Förfarande
Förfarande
Titel: Monteringsboxar
Beskrivning: Se förfrågan
Intern identifierare: 24/43
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000