281330-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Programimplementation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsplattform
Referensnummer: HEM 2022/00046
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72263000 Programimplementation
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationsplattform som syftar till att effektivisera interna processer samt skapa förutsättningar för att arbeta med en datadriven, proaktiv, relevant och personifierad kommunikation mot kund.