281332-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Logistiksystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLogistiksystem
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av en webbaserad tjänst som passar RISE olika behov av att registrera och ta emot, administrera/logga godsförflyttningar och få en tydlig spårbarhet på alla godsförflyttningar vid användande av systemets funktionalitet.
Intern identifierare25/47
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierare1695639
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav
BeskrivningKrav
Intern identifierare1701666