Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Leverans inom kommunerna Götene, Skara samt Vara.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 5 300 000,00 SEK