See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skrivarstöd i ansökningsfasen för Europeiska regionala utvecklingsfonden (ERUF) och administrativt stöd i genomförandefasen av beviljade projekt
Beskrivning: Skrivarstöd i ansökningsfasen för Europeiska regionala utvecklingsfonden (ERUF) och administrativt stöd i genomförandefasen av beviljade projekt
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75112100 Administration för utvecklingsprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118239:Lot:1