Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71420000 Landskapsarkitektur
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde