281456-2018 - ÄndringSverige-Hisnings Backa: Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnation av flerbostadshus, Merkuriusgatan
Referensnummer: 2017-0114
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av ca 60 lägenheter på Merkuriusgatan i Bergsjön.