281575-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konstruktionstjänster – Ramavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör
BeskrivningRamavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör
Intern identifierareSN-2025-751
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal för konsulttjänster - Husbyggnadskonstruktör