2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pumpar och reservdelar till pumpar
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose Syvab: s behov av pumpar och reservdelar/reparationsmaterial till pumpar.
Intern identifierare: 25/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000