28172-2026 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Utredning avseende kommunorganisation för Socialförvaltningen (Nämnd- och förvaltningsorganisation)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtredning avseende kommunorganisation för Socialförvaltningen (Nämnd- och förvaltningsorganisation)
BeskrivningUtredningstjänst för att utreda kommunorganisation för Socialförvaltningen. (Nämnd- och förvaltningsorganisation). Utredningen ska genomföras på uppdrag av politiken.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonsulttjänst Soc via DIS - Organisations- och processkonsulter