281804-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Vattenskydd väg 143, region Gotland – förfrågningsunderlag, bygghandling samt samråd och upprättande av vägplan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVattenskydd väg 143, region Gotland – förfrågningsunderlag, bygghandling samt samråd och upprättande av vägplan
BeskrivningVattenskydd väg 143, region Gotland – förfrågningsunderlag, bygghandling samt samråd och upprättande av vägplan
Intern identifierareKOM-419968
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVattenskydd väg 143, region Gotland – förfrågningsunderlag, bygghandling samt samråd och upprättande av vägplan