281883-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Anbudsinbjudan för lokalvård HRservice-center, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan för lokalvård HRservice-center, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Beskrivning: Den här upphandlingen avser enanbudsinbjudan från ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem för lokalvård och kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Intern identifierare: SLF 554/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan för lokalvård HRservice-center, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård