282017-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för säkerhet – Ramavtal konsultstöd inom civilt försvar, säkerhetsskydd och systematiskt säkerhets- och säkerhetsskyddsarbete
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal konsultstöd inom civilt försvar, säkerhetsskydd och systematiskt säkerhets- och säkerhetsskyddsarbete
BeskrivningRamavtal konsultstöd inom verksamhetsutveckling / informationssäkerhet/beredskap.
Intern identifierare2025-00292-2.3.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal konsultstöd inom civilt försvar, säkerhetsskydd och systematiskt säkerhets- och säkerhetsskyddsarbete