282110-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Installation av styr- och reglersystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal – Styr och övervakning – service och installation
Referensnummer: 23/37
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Styr och övervakning - service och installation