282176-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Transport och behandling av ÅVC-material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och behandling av ÅVC-material
BeskrivningUppdraget omfattar transport och behandling av grovavfall för Knivsta, Sigtuna, Håbo och Upplands-Bros kommuners återvinningscentraler/kretsloppscentraler/kretsloppsparker.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde 1
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112505:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde 2
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112505:Lot:2