2822-2026 - Resultat
Sverige – Revision – Stöd för räkenskapsrevision 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStöd för räkenskapsrevision 2025
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att teckna ramavtal för revisionstjänster i form av två produkttyper Konsulter för uppdrag i form av avgränsade granskningsinsatser eller utredningar inom räkenskapsrevision.Konsulter för uppdrag i form av utfärdande av revisorsintyg för projekt som bedrivits inom regionen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117228:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision