Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33195000 Patientövervakningssystem, 85140000 Diverse hälsovård, 98300000 Diverse tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kommunen efterfrågar ett standardsystem levererat som tjänst. Upphandlingen omfattar en systemtjänst för digital journalhantering för alla yrkeskategorier inom Sandvikens kommuns elevhälsa.