2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lek- och hobbymaterial
Beskrivning: Upphandlingen omfattar samtliga nedan produktgrupper: • Cyklar, Barnvagnar, Småbarnsartiklar • Lekmaterial • Spel & Pussel • Pedagogiskt lekmaterial • Programmering • Utelek & Sport • Färg & Tillbehör • Papper & Kartong • Kritor & Pennor • Lera, Gips & Skulptur • Skapande
Intern identifierare: KS 2024/156
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 37520000 Leksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument