See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdsängar
Beskrivning: Jönköpings kommun köper vårdsäng med tillbehör- och reservdelar till äldreboende.
Intern identifierare: 20/109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del