See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts 2 Hörby - Persontransporter med taxi
Beskrivning: Upphandlingen avser skolskjuts 2. Persontransporter med taxifordon i Hörby Kommun.
Intern identifierare: BIN 2024-00236
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skolskjuts 2 Hörby - Persontransporter med taxi