See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Virke och Byggnadsmaterial för Serviceförvaltningen, Kommunteknik Malmö stad
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av virke och byggmaterial, främst genom avhämtning från leverantörs utlämningsställe i form av exempelvis butik/hämtlager men även genom leverans direkt till beställarens verksamheter. Avrop ska kunna göras av Serviceförvaltningen och övriga förvaltningar i Malmö stad.
Intern identifierare: SN-2024-1187
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03410000 Trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000