28229-2020 - ÄndringSverige-Borås: Glass
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Glass för Borås Djurpark och Cafeterior i Borås Stad
Referensnummer: 2018-00080IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15555100 Glass
II.1.4.
Kort beskrivning
Glass för Borås Djurpark och Cafeterior i Borås Stad omfattar glass och glasstillbehör för försäljning inom enheter tillhörande Borås Djurpark samt cafeterior i Borås Stad.