282290-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Smörjoljor och smörjmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Oljor och övriga underhållsprodukter mark och marin
Referensnummer: UH-2023-79
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09211000 Smörjoljor och smörjmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommer senare...