282349-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Snöröjning och halkbekämpning TN 2024/25
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning TN 2024/25
BeskrivningSnöröjning och halkbekämping i Älmhults kommun, uppdelad i fem separata anbudsdelar och delområde.
Intern identifierareTN 2024/25
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSVARSFÄLT
BeskrivningSnöröjning och halkbekämpning i Älmhults kommun, uppdelad i fem delområden.
Intern identifierareTN 2024/25 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInformation
BeskrivningSnöröjning och halkbekämpning i Älmhults kommun, indelad i fem delområden.
Intern identifierareTN 2024/25 2