282374-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter – Anbudsinbjudan till upphandling av möbler och inredning till Kronetorpsskolan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan till upphandling av möbler och inredning till Kronetorpsskolan
BeskrivningLeverantörer inbjuds härmed att lämna anbud avseende leverans av möbler och inredning till Kronetorpsskolan, Burlövs kommun. Upphandlingen består av fyra (4) olika delar.
Intern identifierareUKN/2026:103-059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000