282416-2021 - ÄndringSverige-Norsjö: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning Norsjö Kommun 2021
Referensnummer: UH-2021-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Norsjö kommun tillsammans med Norsjölägenheter AB inbjuder till anbudsgivning gällande snöröjning av Norsjö, Bastuträsk och Norsjövallen.