282460-2021 - ÄndringSverige-Jönköping: Utställningstjänster i museer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utställningsförnyelse naturum
Referensnummer: 512-5316-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92521100 Utställningstjänster i museer
II.1.4.
Kort beskrivning
Formgivning och produktion av en ny basutställning på naturum Store Mosse.