282469-2025 - Resultat
Sverige – Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser – Analytical Flow Cytometer and Cell Sorted (FACS) to SLU
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnalytical Flow Cytometer and Cell Sorted (FACS) to SLU
BeskrivningThe department of forest genetics and plant physiology at SLU Umeå procures a newly manufactured FACS (Fluorescence-activated cell sorting) for sorting of living cells.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38420000 Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFluorescence-activated cell sorting (FACS) to SLU
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109271:Lot:1