See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av revisionstjänster
Beskrivning: Ramavtal för stöd till kommunkoncernens förtroendevalda och lekmannarevisorer enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102334:Lot:1