282495-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbutveckling Ludvika 2021
Referensnummer: GNU 2021/45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsultstöd inom Sitevision för utveckling samt support av interna och externa webbplatser för Ludvika kommun och Ludvika kommuns bolag.