282539-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Coachning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Agila coacher och utbildningar
Referensnummer: SR 2116
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Sveriges Radio är i behov av agila coacher....
Organisatorisk och yrkesmässig kapacitet agil coachning
Anbudsgivare ska ha organisatorisk och yrkesmässig kapacitet att tillgodose Sveriges Radios behov under de förutsättningar som framgår av detta upphandlingsdokument.
För att verifiera kravuppfyllnad ska Anbudsgivare bifoga en kortfattad beskrivning av sin kapacitet. Av beskrivningen ska framgå:
a) Organisationsstruktur
b) Antal medarbetare
c) Leveranskapacitet
d) Anbudsgivarens interna kompetensutveckling för konsulterna