Falkenbergs kommun och Destination Falkenberg AB bjuder in till anbudsgivning gällande ramavtal avseende webbutveckling. Upphandlingsdokumentet innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72410000 Leverantörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen