282546-2021 - ÄndringSverige-Kristianstad: Återvinning av avfall
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Återvinning och containerservice
Referensnummer: TN 2020/2517
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90514000 Återvinning av avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Återvinning av bl a kontors- och wellpapp, krympfilm samt containerservice till Kristianstads kommuns verksamheter.