Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Leveransplats
Postadress: Västerviks kommun:
Ort: Västervik
Postnummer: 59380
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)