See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Akvarieleasing
Beskrivning: Akvarieleasing avser installation, hyra och fullständig skötsel av akvarier med utrustning, inredning och fiskar. Akvarierna ska vara anpassade för offentlig miljö och placeras exempelvis i väntrum på vårdcentraler, barnavårdscentraler och psykiatrienheter, fördelade över hela Stockholms Län. Akvarier ska bidra till en avslappnad och trivsam miljö för patienter.
Intern identifierare: SLSO 2024-2202
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39298800 Akvarier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1550147
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor och krav på anbudsgivaren (1)
Intern identifierare: 1560115
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 1: Produkt/tjänst
Intern identifierare: 1560117
Optioner:
Beskrivning av alternativen: se upphandlingsdokument