2. Förfarande
Förfarande
Titel: Defibrillatorer inklusive tillbehör och förbrukning, SLL437
Beskrivning: Upphandlingen avser defibrillatorer inklusive förbrukning och tillbehör, SLL437.
Intern identifierare: FSN 2023-0327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: .
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produkt A
Beskrivning: Hjärtstartare/Halvautomatisk bifasisk defibrillator.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Produktgrupp B