282718-2018 - ResultatSverige-Nora: Dyktjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dyktjänster
Referensnummer: SBB2017-113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98363000 Dyktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av dyktjänster för Samhällsbyggnadsförbundet Bergslagen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen