2. Förfarande
Förfarande
Titel: Foliering
Beskrivning: Upphandling av foliering
Intern identifierare: 2026-6084
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000