2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar krossningstjänster för Gärstad avfallshanteringsanläggning i Linköping och Vika avfallsanläggning i Katrineholm.
Intern identifierare: 25/111
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77120000 Komposteringstjänster, 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000