282783-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara – Dokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Beskrivning: Dokumentproduktion Multifunktionsskrivare (MFP) med tillhörande tjänster, SLL824
Intern identifierare: FSN 2024-0393
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000